Fórum - Téma


Takto sa správajú autorizované servisy


Fórum i20 Takto sa správajú autorizované servisy

Manuály  |  Inzerce  |  Model Hyundai i20  |  Naše vozidla2011-10-19 11:48:29

Moja osobná skúsenosť s Hyundai i 20 a s autorizovaným servisom ako aj predajcom.......... Pozrite si video.

Hyundai i 20 nikdy viac.mp4  |  Více info

Kúpite si nový Hyundai a hneď zbadáte "kvalitu" vozidla a služieb...... Nikdy viac si nekúpim značku Hyundai

2011-11-29 20:40:49

Bohužel to není jen u Hyundaie jako takového,ale tento problém může nastat i u konkurečních značek,bohužel je to jako vždy o přístupu o lidech a jejich postupu něco řešit,toť první problém!! A druhý zásadní problém nedostačujicí znalosti samotných sevisních středisek Dál to rozepisovat nemusím hlavně ,když se platí

Jinak chci ještě říci,že Hyundai dělá dobrá auta,která jsou v lepší výbavě než bývá zvykem u konkurečních značek a že jen si přeji aby Tě to neodradilo jako vůbec si někdy pořídit jiný vůz od Hyundaie jak říkám,tento problém je pouze o lidech,jako vždy.

2012-11-22 01:05:16

Podobně jsem si i já řekl "Škodu do domu už ne!". Měli jsme v rodině Fabii 1.4, šestnáctiventil, 74kw, a kromě jiných závad prosvěcovala oranžová kontrolka motoru. Při návštěvách servisu řekli, že musí svítit v okamžiku návštěvy, že na kontrolku jde signál z několika věcí a když nyní momentálně nesvítí, nezjistí, co to způsobuje! Až jsem se naštval, vlezl pod auto sám a podle návodu na Felicii, zjistil, že je to druhá lambda. To podobně nemohl postupovat již ten servis? Zkrátka, technika může selhat kdykoli, na čemkoli. Hloupé je, když selhávají i lidé ! Zdraví Honza.


Odpovědět