Články


Hyundai Genesis Coupe facelift 2011

2011-11-27 Přečteno: 1 143x

Korejský Hyundai na svém profilu na Facebooku zveřejnil tři fotografie omlazené verze sportovního kupé Genesis. Mezi hlavní změny, které korejská automobilka zatím avizovala, patří mírné zvýšení výkonu a přepracovaný interiér.

Jisté je, že dojde k mírnému navýšení výkonu: 3,8 litrový šestiválec by měl posílit o 27 koní na 333 koní. Hyundai také potvrdil, že interiér bude přepracován. Nový by měl být audiosystém a ovladače klimatizace. Neoficiálně se hovoří i o nové osmistupňové automatické převodovce, na výběr bude i šestistupňový manuál.

Přesné datum zahájení prodeje nebylo stanoveno. Dá se očekávat, že Hyundai v brzké době ukáže další fotografie a konečně odhalí technické podrobnosti.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Hyundai Genesis

Toto je článek o modelu Hyundai Genesis I BH

Hyundai Genesis 2015 - auto snů?

Lidi já se Vám musím k něčemu přiznat - já jsem se do toho nového Genesis zamiloval. Nikdy dříve bych nevěřeil, že něco takového řeknu o vozu korejské produkce coby zarytý fanda vozů Třetí říše, ale tohle auto prostě stojí za to!

Tak schválně, kdo z Vás věděl, že Hyundai do těchto luxusních vozidel dává osmiválcový motor Tau 5.0 GDi s výkonem 435 koní (320 kW) při 6400 ot/min a krouťákem 510 N/m ...

Genesis konečně na českém trhu

Hyundai Genesis Coupé

Na český trh konečně dorazila dlouho avizovaná novinka z dílny Hyundai. Jedná se o kupé, odvozené od stejnojmenného sedanu, s pohonem zadních kol, nesoucí honosný název Genesis Coupé.

Nový Hyundai Genesis Coupé má velkolepé plány na dobyt&i...


Články