Články


Hyundai Genesis 2015 - auto snů?

2014-02-19 Přečteno: 1 587x

Lidi já se Vám musím k něčemu přiznat - já jsem se do toho nového Genesis zamiloval. Nikdy dříve bych nevěřeil, že něco takového řeknu o vozu korejské produkce coby zarytý fanda vozů Třetí říše, ale tohle auto prostě stojí za to!

Tak schválně, kdo z Vás věděl, že Hyundai do těchto luxusních vozidel dává osmiválcový motor Tau 5.0 GDi s výkonem 435 koní (320 kW) při 6400 ot/min a krouťákem 510 N/m při 5000 ot/min?

Nemůžu si pomoct, ale automobilky, které dávají pod kapotu svých lepších vozů osmi a více válcové motory, to jsou u mě ty pravé automoboilky s velkým A!

I tvarově je toto vozidlo krásné ze všech stran, ať už člověk kouká zepředu, z boku i zezadu. Něco takového mi přijde u noveého pětkového BMW - to je taky nádherné ze všech stran. I interiér vypadá vkusně a luxusně, i když tvar přístrojové desky mi přijde trošku zvláštní, hlavně v části u spolujezdce.

Co na něj říkáte Vy?

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie - Hyundai Genesis II DH

Hyundai Genesis

Toto je článek o modelu Hyundai Genesis II DH

Hyundai Genesis Coupe facelift 2011

Korejský Hyundai na svém profilu na Facebooku zveřejnil tři fotografie omlazené verze sportovního kupé Genesis. Mezi hlavní změny, které korejská automobilka zatím avizovala, patří mírné zvýšení výkonu a přepracovaný interiér.

Jisté je, že dojde k mírn&e...

Genesis konečně na českém trhu

Hyundai Genesis Coupé

Na český trh konečně dorazila dlouho avizovaná novinka z dílny Hyundai. Jedná se o kupé, odvozené od stejnojmenného sedanu, s pohonem zadních kol, nesoucí honosný název Genesis Coupé.

Nový Hyundai Genesis Coupé má velkolepé plány na dobyt&i...


Články